Амріт Суджай

Амріт Суджай (М. Цайбіґ)

(Німеччина)

Ім'я «Амріт Суджай» в перекладі з санскриту означає «Божествений Нектар Нескінченої Перемоги».
Довгий період свого життя я працював як сімейний адвокат і посередник - примирник (спеціаліст з конфліктних ситуацій) в Німеччині, і намагався таким чином допомогти людям зрозуміти себе і цей світ. Але моя внутрішня суть залишалась незадоволеною; так багато всього ще залишалось фрагментарним, недоладним.
Після того, як я виріс в релігійному оточенні, я звернув увагу на психотерапію, отримуючи багато знань в психології (різні методи «психології гуманізму», аналіз динаміки групи, НЛП) і в роботі з тілом (дихальні техніки), але так і не зміг знайти істинну відповідь на існуючі в мені питання.
Під час мандрівки в Індію у 1986 році я вперше по-справжньому дотикнувся до медитації, і був глибоко зворушений Ошо, і тими людьми, які його оточували. Мене запалили пережиті там стани спокою і плинної любові, що виходить з серця. Там же я зустрівся з Тибетськими Пульсаціями. Харизматичний техаський хлопець навчав цієї медитативної роботи з тілом. З першої хвилини він і справа всього його життя мене причарували, ця дуже проста техніка, що походить корінням в Тантру тибетського буддизму, його пристрасної відданості потужності вивільненого духа, його непідробною любов'ю до життя, що кидає виклик, здатністю просто бачити перед собою особистість і відчувати ніжність, задоволення і спокій, чесноту і чутливість, внутрішню тишу і зовнішній спокій. Запалало полум'я мого внутрішнього вогню.
Ніхто не може зцілити когось іншого, але ось уже 17 років я на шляху дослідження власної сутності і ділюсь цим в групах, проводячи тренінги і працюючи індивідуально, підтримуючи цим неперервність мого процесу зцілення, дуже часто все ще хвилююсь, як дитина, яка ділиться тим, що можна відшукати в кожному з нас. Ця любов, ця неперехідна ніжність серця, яка вивільняється, коли ми починаємо ділитися, може зцілювати… кожного з нас. Ми є ЦИМ!
Медитація - це 
Очі, здатні бачити правду 
Серце, здатне відчувати істину 
І спокій, в якому можна усвідомити дійсність моменту. 
Медитація оповідає, 
Вона виражається безмовністю. 
Безмовність - це вираження невиразного. 
Медитація - це 
Довіра людини до нескінченно ефективного 
Вічно діючого 
Абсолютно реального. 
Все суще – медитація.